دانلود فیلم Shirley 2024

نپسندیدن
نظری ثبت نشده

شرلی چیشولم پس از اینکه اولین زن سیاهپوست منتخب کنگره شد، برای نامزدی ریاست جمهوری سال 1972 از حزب دموکرات به رقابت می پردازد.

امتیاز منتقدین 57
رای کاربران IMDb 1,149
پخش آنلاین
اعلان فیلم

کیفیت WEB-DL 1080p اضافه شد

توضیحات

دانلود فیلم شرلی (Shirley 2024): داستانی از مبارزه و شجاعت

فیلم شرلی Shirley 2024 به کارگردانی جانیت توماس، داستان زندگی و مبارزات شرلی چیشُلم، اولین زن سیاه پوستی که در سال 1972 نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده شد را روایت می‌کند. این فیلم، چالش‌ها و موانعی که چیشُلم به عنوان یک زن و یک فرد رنگین پوست در دنیای سیاست مردانه آن زمان با آنها روبرو بود را به تصویر می‌کشد.

دانلود فیلم Shirley 2024

بررسی موضوع فیلم:

فیلم شرلی Shirley 2024 بر موضوعاتی مانند نژادپرستی، جنسیت‌گرایی، و مبارزه برای عدالت اجتماعی تمرکز دارد. چیشُلم در طول مبارزات انتخاباتی خود با تبعیض و توهین های زیادی از سوی رسانه ها و رقبای خود روبرو بود، اما با شجاعت و اراده قوی به مبارزه خود ادامه داد. این فیلم به خوبی نشان می دهد که چگونه چیشُلم با وجود تمام موانع، الهام بخش نسل های آینده از زنان و اقلیت ها شد.

بررسی جنبه های فنی فیلم:

شرلی Shirley 2024 از نظر فنی به خوبی ساخته شده است. بازی رجینا کینگ در نقش چیشُلم بسیار قدرتمند و تاثیرگذار است. کارگردانی جانیت توماس نیز قوی و حساب شده است و به خوبی فضای سیاسی آن دوران را به تصویر می کشد. موسیقی متن فیلم نیز به زیبایی ساخته شده و به لحن فیلم حس و حال خاصی می دهد.

تاثیرگذاری فیلم بر جامعه:

فیلم شرلی Shirley 2024 فیلمی مهم و تاثیرگذار است که به موضوعات مهمی مانند نژادپرستی و جنسیت‌گرایی می پردازد. این فیلم می تواند به تماشاگرانی که با داستان شرلی چیشُلم آشنا نیستند، او را معرفی کند و همچنین الهام بخش نسل های آینده از زنان و اقلیت ها باشد تا برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند.

ماندگاری فیلم:

فیلم شرلی به دلیل موضوع مهم و پیام قدرتمندش، فیلمی ماندگار خواهد بود. این فیلم به نسل های آینده یادآوری می کند که برای رسیدن به عدالت اجتماعی باید به مبارزه ادامه داد.

آمارها و نقل قول‌های مرتبط:

  • شرلی چیشُلم اولین زن سیاه پوستی بود که به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا درآمد.
  • او اولین زنی بود که از سوی یک حزب بزرگ سیاسی در ایالات متحده نامزد ریاست جمهوری شد.
  • چیشُلم در طول مبارزات انتخاباتی خود با تبعیض و توهین های زیادی از سوی رسانه ها و رقبای خود روبرو بود.
  • او علیرغم تمام موانع، به مبارزه خود ادامه داد و به الهام بخش نسل های آینده از زنان و اقلیت ها تبدیل شد.

جمع‌بندی:

فیلم شرلی فیلمی قدرتمند و تاثیرگذار است که به موضوعات مهمی مانند نژادپرستی و جنسیت‌گرایی می پردازد. این فیلم بازی های فوق العاده، کارگردانی قوی و موسیقی متن زیبایی دارد. فیلم شرلی فیلمی است که باید دید و از آن درس گرفت.

فیلم شرلی Shirley 2024 را می‌توانید از وبسایت تان مووی تماشا یا دانلود کنید.

شرلی چیشولم پس از اینکه اولین زن سیاهپوست منتخب کنگره شد، برای نامزدی ریاست جمهوری سال 1972 از حزب دموکرات به رقابت می پردازد.

باکس دانلود

دانلود شما بصورت نیم بها محاسبه میشود

برای اطلاع از جدیدترین آدرس سایت ، به کانال تلگرام تان مووی بپیوندید.
برای عضویت در کانال اینجا را کلیک کنید

دیدگاه های کاربران

0 نظر
  • کاربر گرامی در صورت وجود هرگونه مشکل از بخش تیکت ها درخواست پشتیبانی نمایید.
  • نظر خود را به صورت فارسی تایپ نمایید. از به کار بردن کلمات رکیک یا توهین آمیز خودداری نمایید. در صورت مشاهده، نظر تایید نخواهد شد.
  • در صورتی که نظر شما دارای اسپویل می باشد، حتماً گزینه «دیدگاه حاوی اسپویل» را علامت بزنید در غیر اینصورت نظر شما تایید نخواهد شد.
  • پس ارسال نظر می توانید نظر خود را از بخش دیـدگاه ها در پنل کاربری حذف نمایید.
انصراف

اولین نفر باشید دیدگاهی ثبت میکند